Event

Studio Bank to wciąż nowa i świeża przestrzeń eventowa w Warszawie – miejsce o wyjątkowej architekturze i funkcjonalnym zapleczu.

Event

Wydarzenie w Studio Bank to event inny niż wszystkie.
Ponadstuletnią bogatą historię tego miejsca widać na każdym kroku. Stylowe wnętrze, z oryginalnymi wysokimi na 7 metrów ceglanymi arkadami oraz zabytkową mozaiką na posadzce, to idealne miejsce dla wszystkich gości, szukających wyjątkowej atmosfery. Niebanalna aranżacja, designerskie wyposażenie i klimatyczne oświetlenie nadają nowoczesny i niepowtarzalny charakter wnętrzu, które inspiruje i daje nieograniczone możliwości. Organizowane są tu warsztaty, konferencje prasowe, wystawy, spotkania firmowe i prywatne, pokazy mody, wszelkiego rodzaju premiery, a nawet – dzięki wyjątkowej akustyce – kameralne koncerty muzyczne. Zachęcamy do wzbogacania eventów o sesje fotograficzne realizowane przez nasz zespół profesjonalistów oraz autorskie warsztaty fotograficzne. Zapewniamy profesjonalne foto- i videorealacje oraz streaming live z produkowanych przez nas wydarzeń.

Konferencje

Wydarzenia medialne, spotkania z dziennikarzamii influencerami, wymagają wyjątkowej oprawy i kreatywności. Nasz doświadczony zespół służy wsparciem na każdym etapie produkcji – od przygotowania oferty po realizację i relację z wydarzenia.

Zobacz więcej
Premiery

Niebanalną architekturę i wyjątkowy klimat oraz możliwości aranżacji wnętrza doceniło wiele marek i firm realizując w Studio Bank premierowe eventy.

Zobacz więcej
Szkolenia/Warsztaty

Zapewniamy kompleksowe zaplecze, organizujemy i pomagamy budować programy szkoleniowe w różnych dziedzinach. Potencjał naszej strefy szkoleń, to zgrany zespół profesjonalistów, grono sprawdzonych fachowców i ekspertów w wielu dziedzinach, tj. fotografia, film, reklama, coaching, personal art branding, stylizacje, wizaż, fryzjerstwo, scenografia, autoprezentacja, design. Ale przede wszystkim cechuje nas pasja w działaniu, którą zarażamy uczestników i inspirujemy do dalszego rozwoju.

Zobacz więcej
Bankiety

Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez: imprezy korporacyjne, prywatne, przyjęcia weselne, urodzinowe, imprezy firmowe, także wigilijne, pokazy mody i inne branżowe wydarzenia.  Dbamy o każdy szczegół, dzięki czemu możemy sprostać niestandardowym potrzebom i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz więcej
Serwis

Serwis

Catering

Oferujemy pełną i profesjonalną obsługę cateringową w zakresie kuchni i cocktail baru. Aromatyczna kawa i szlachetne herbaty dla wszystkich gości. Na zamówienie: kreatywni kucharze i mistrzowie sztuki kulinarnej do dyspozycji, według indywidualnych preferencji – oryginalne menu, najwyższa jakość i wykwintny serwis.

Meble

Zapewniamy pomoc w doborze mebli oraz scenografii eventowej. Proponujemy najwyższej jakości meble evenowe, konferencyjne, stylowe meble na spotkania biznesowe, czy funkcjonalne meble warsztatowe. Indywidualnie dobieramy styl, kolorystykę i aranżację stref wypoczynkowych.

Multimedia

Multimedialna strefa konferencyjno-warsztatowa Studio Bank zapewnia funkcjonalny zestaw: projektor, nagłośnienie i oświetlenie eventowe. Zapewniamy przetestowane rozwiązania najnowocześniejszych systemów multimedialnych oraz wsparcie technologiczne naszych partnerów.

Scenografia

Kreujemy koncepcje, tworzymy wizje i realizujemy rozwiązania wypracowane wraz z klientami. Od drobnych detali po przestronne konstrukcje, wszystko po to, by każdy event w Studio Bank był wyjątkowy.

Dokumentacja wydarzeń

Zapewniamy profesjonalne fotorelacje, videorelacje oraz streaming live z wydarzeń realizowanych w Studio Bank, jak i poza nim. Wieloletnie doświadczenie, zastosowanie najnowszych technologii a także praktyczna wiedza i kreatywność, pozwalają na osiągnięcie najwyższego poziomu relacji i zadowolenia naszych klientów.

Streaming Live

Zapewniamy wysokiej jakości videorelacje z wydarzeń, które dzięki rozpowszechnianiu w kanałach społecznościowych, na stronach www czy w aplikacjach mogą dotrzeć do wszystkich pożądanych odbiorców niezależnie od tego, gdzie się znajdują i wielokrotnie zwiększyć skuteczność każdego wydarzenia czy akcji promocyjnej.

Materiały do pobrania

Zapoznaj się z możliwościami naszej przestrzeni.