Fotografia & Film

Fotografia jest naszą naturalną przestrzenią, czujemy się z nią wspaniale.

Ożywiamy fotografię i tworzymy filmy.

Kreacja

Słuchamy potrzeb naszych klientów i tworzymy autorskie projekty. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, inspirujemy się współczesnymi trendami i czerpiemy z historii.

Art Branding

Branding jest procesem. Wiele firm buduje swoją tożsamość latami, wykorzystując w tym celu różne strategie marketingowe. Art branding wiąże się ze współpracą marki z twórcami. Cieszy nas, że sztuka jest angażowana do tego celu.

zobacz więcej
Personal Art Branding

W dobie wszechobecnych social mediów wizerunek personalny jest bardzo istotnym elementem. Za brandem stoją ludzie, a relacje z nimi są kluczowe. Budowanie marki osobistej od lat wykorzystywane jest w marketingu politycznym i świecie mediów, obecnie świadomość ta ewoluuje na rynek usług i produktów. Sztuka w tym przypadku również odgrywa bardzo ważną rolę. To w niej należy szukać korzeni Personal Art Brandingu. Oddając się w ręce artysty, który dzięki wyczuciu smaku i stylu wydobędzie głębię z najdrobniejszych szczegółów, udaje się stworzyć markę osobistą, która pozwal na zbudowanie autorytetu w danej dziedzinie.

zobacz więcej
Fine Art

Angażowanie sztuki i współpraca artystów ze światem biznesu jest naszą pasją i ważnym celem działania.

zobacz więcej
Fotografia

Fotografia to język, który jest dla nas naturalną formą komunikacji. Przez lata zbieraliśmy doświadczenia m.in. w fotografii portretowej, reklamowej, kreacji i zdjęciach produktów. W naszej pracy łączymy różne techniki i style. Angażujemy się w realizację od etapu koncepcji, aż po postprodukcję.

 

zobacz więcej
Film

W ostatnich latach realizowaliśmy między innymi videoclipy, reklamy, filmy dokumentalne, a także angażowaliśmy nasze zaplecze w projekty artystyczne i fabularne. Eksperymentujemy z nowymi technologiami.

zobacz więcej
Motion

Nowoczesne, krótkie formy łączące fotografię, film i nowe technologie postprodukcyjne. Materiały szczególnie niezbędne w środowisku social mediów m.in. cinemagraph i videoportret.

zobacz więcej
Produkcja

Skorzystaj z naszego doświadczenia na różnych etapach produkcji, ale nasza współpraca nie musi być kompleksowa.

Ekipa artystyczna

W naszej ekipie są między innymi fotografowie, operatorzy, styliści, charakteryzatorzy, scenografowie, postproducenci (…) Stwórzmy wspólnie zespół specjalistów najlepszy dla Twojego projektu.

napisz do nas
Ekipa techniczna

To przyjemność pracować z doświadczonymi ludźmi będącymi cały czas pasjonatami. Asystenci sprzętu zdjęciowego, oświetlacze (…) Przekonaj się jak pracują nasi przyjaciele.

napisz do nas
Światło & grip

Mamy duże zaplecze światła Broncolor, jesteśmy członkiem World Light Rental. W naszej pracy wykorzystujemy także oświetlenie m.in. Arri, Ianiro i Dedo Light. Wsparciem jest także sprzęt Avenger i Manfrotto.

napisz do nas
Sprzęt zdjęciowy & osprzęt

Nasz magazyn wypełnia sprzęt zdjęciowy Nikon, Canon i Sony. Pracujemy na optyce Zeiss, Nikkor i Canon.

napisz do nas
Postprodukcja

Zajmujemy się postprodukcją fotografii – montażem, korekcją koloru i retuszem. Realizujemy także podstawowe działania w edycji obrazu filmowego.

napisz do nas
Casting

Organizujemy castingi do potrzeb sesji fotograficznych i nagrań filmowych.

napisz do nas
Transport

W naszej pracy wykorzystujemy własny transport sprzętu.

napisz do nas
Making Of

Dokumentujemy nasze produkcje fotograficzne i filmowe.

napisz do nas
Streaming live

Stworzyliśmy własne zaplecze do realizacji filmowego streamingu. Posiadamy nowoczesne zaplecze do kompleksowej obsługi wydarzeń.

napisz do nas
Catering

Współpracujemy z pasjonatami kulinarnymi, którzy przygotowują menu dla różnorodnych odbiorców. Zawsze smacznie i zdrowo.

napisz do nas