Studio Bank

Studio fotograficzne i filmowe

Studio

 

Studio Bank powstało w skarbcu Banku Polskiego w 2009 roku jako pracownia artystyczna. Od samego początku ta zabytkowa przestrzeń gościła sesje fotograficzne, produkcje filmowe, wernisaże i różnorodne wydarzenia. Wspaniały klimat i funkcjonalność wnętrza tworzą unikalny charakter – zabytkowe okno, w którym można wypocząć, duże drzwi, designerskie meble, nowoczesne technologie fotograficzne i filmowe, to ważne atuty Studio Bank.
Sprzęt

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy sprzęt światowych marek: Broncolor, PhaseOne, Nikon, Sony, Zeiss, Dedo, Arri, Manfrotto, Avenger i wiele innych. Ekipa obsługująca sesje to profesjonaliści z bogatym doświadczeniem i pasją.
Komfort

 

Studio Bank to komfortowa i inspirująca przestrzeń. To miejsce pozwalające na realizację produkcji z dużą ekipą zdjęciową i kameralnej sesji. Zapraszamy do wnętrza, które pozwala na przyjemną i satysfakcjonującą pracę.

 

Zapraszamy na pyszną kawę, stworzyliśmy własny blend.
Informacje techniczne

 

Studio Bank mieści się na ponad 200 metrach kwadratowych powierzchni o wysokości 7 metrów, wyposażonej m.in. w cykloramę, garderobę, stanowiska charakteryzatorskie i fryzjerskie, kuchnię i łazienkę oraz przestrzeń do wypoczynku.

 

 

Pakiety

 

Zdjęcia na cykloramie / do 6h / bez światła / asystent studia – 1000 zł netto

Zdjęcia na cykloramie / do 12h / bez światła / asystent studia – 1600 zł netto

Zdjęcia na cykloramie / do 6h / 3 lampy Broncolor* / asystent światła – 1600 zł netto

Zdjęcia na cykloramie / do 12h / 3 lampy Broncolor* / asystent światła – 2500 zł netto

 

* Lampy Broncolor z oferty Studio Bank m.in. Para 220, Litestick, Lightbar 120, Flooter, Satelite, Pulso G 3200, Unilite 3200…
Lista sprzętu

Wykorzystanie studia jako lokacji do zdjęć wyceniamy indywidualnie po wcześniejszym kontakcie.

 

Zarezerwuj studio
Napisz do nas
Maciej Telka - Manager Studio Bank: 502 723 324
Zaufali nam