Szkolenia dla firm

Autorski program zajęć, będących okazją do pogłębienia wiedzy i rozwinięcia pasji pod okiem uznanego fotografa, ale przede wszystkim atrakcyjne zajęcia integracyjne dla pracowników oraz unikalna atrakcja dla gości i uczestników wydarzeń.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE I FILMOWE

 

Zapewniamy organizację warsztatów fotograficznych z dużą dawką inspiracji. Wyspecjalizowany zespół i precyzyjnie opracowany program pozwolą uczestnikom warsztatów rozwinąć umiejętności w zakresie fotografii, krótkich form video i postprodukcji. Każdy z warsztatów może dodatkowo tematycznie nawiązywać do obiektu, historii regionu lub marki klienta.

W trakcie zajęć uczestnicy wezmą udział w różnorodnie zaaranżowanych planach zdjęciowych. Efektem zajęć każdorazowo jest nie tylko zdobyta wiedza, świetna zabawa, ale też portfolio kilku unikalnych fotografii dla każdego z uczestników zajęć. Oferujemy oryginalny format warsztatów.

Celem spotkań jest aktywne zaangażowanie uczestników i radość współtworzenia. W ramach oferowanego programu warsztatów zapewniamy wysokiej klasy sprzęt zdjęciowy i oświetleniowy, idealnie dobrany pod kątem profilu zajęć.

MISTRZOWSKIE WARSZTATY

Zapewniamy organizację wyjątkowe warsztatów poświęconych fotografii, filmowi, postprodukcji i budowaniu wizerunku osób. Przygotowujemy scenariusze i organizujemy zajęcia dla pojedynczych osób i dużych grup.
Projekty realizujemy w Studio Bank w Warszawie i na terenie całej Polski. zaplecze zawodowego filmowego i fotograficznego sprzętu oświetleniowego • sprawdzony zespół profesjonalistów m.in. fotografowie, reżyserzy, styliści, wizażyści, scenografowie

 

W ramach autorskiego projektu zajęć zapewniamy:

* Motywujący wykład inspirujący do twórczej pracy, wraz z wątkiem dot. historii fotografii i mistrzów sztuki fotograficznej

• Podział uczestników na grupy, optymalizacja pracy i efektywności uczestników • Wprowadzenie techniczne do sesji i omówienie planowanych zdjęć
• Elementy scenografii i rekwizyty do wszystkich sesji
• Transport ekipy i sprzętu.

WARSZTATY „ŚWIATŁO”

“Malowanie światłem” to motyw przewodni zajęć.

Plastyka obrazu to najważniejszy element techniki pracy fotografów i operatorów, aby uzyskać interesujące efekty warto poznać warsztat mistrzów.

Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję pracować na profesjonalnym sprzęcie oświetleniowym, takim jak m.in lampy błyskowe szwajcarskiej marki Broncolor, filmowe światło HMI legendarnej firmy ARRI, czy lampy stworzone przez Dedo Weigerta.

Autorski program zajęć oparcty jest na realizacji części teoretycznej i praktycznej, wykorzystując kilka planów zdjęciowych o zupełnie odmiennej aranżacji.

Pracownia Fotografii “Światło” to zajęcia dla osób o bardzo różnym doświadczeniu fotograficznym. Poprzedzający je wykład będzie wprowadzeniem zarówno technicznym dla początkujących, jak i inspiracją dla pasjonatów fotografii

WARSZTATY „PORTRET”

Jak zrobić portret idealny? – fotografia portretowa bez tajemnic.

Warsztaty pozwolą na realizację serii ćwiczeń poświęconych jednej z najważniejszych dyscyplin sztuk wizualnych – portretu.

Praktyczne zajęcia będą nawiązywały do twórczości wielkich mistrzów malarstwa i fotografii m.in. Vermeera, Penna, Avedona…

Ukazanie emocji, budowanie klimatu oświetleniowego i tworzenie plastyki obrazu – to główne wyzwania dla uczestników Pracowni Portretu.

Oprócz doskonałego sprzętu (m.in oświetlenia szwajcarskiej firmy Broncolor), uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystywania w swojej pracy elementów profesjonalnej scenografii i rekwizytów.

Zajęcia praktyczne zostaną poprzedzone ilustrowanym wykładem wprowadzającym w tematykę zdjęć portretowych, przybliżającym ich historię i technikę.

WARSZTATY „MOTION”

Warsztaty łączące w swoim programie zajęcia z fotografii i filmu.

Celem warsztatów jest możliwość tworzenia przez uczestników na własny użytek nowoczesnych obrazów na bazie fotografii, takich jak cinemagraphy i videoportrety. Te nowatorskie narzędzia dedykowane są szczególnie do publikacji w sieci, np. na portalu LinkedIn i własnych stronach www.

Ciekawie zaaranżowane plany zdjęciowe pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych i inspirujących projektów.

W trakcie zajęć wykorzystywany będzie profesjonalny sprzęt zdjęciowy zarówno fotograficzny, jak i filmowy. Do dyspozycji gości udostępnione zostanie także oświetlenie najlepszych światowych producentów.

Uczestnicy warsztatu będą mieli również możliwość zapoznania się z nowoczesnym procesem postprodukcji fotografii.

Część praktyczna Warsztatów Motion poprzedzona będzie prezentacją nowoczesnych technik wykorzystywanych w projektach łączących fotografię i film do celów biznesowych, komercyjnych i prywatnych – prezentacja na bazie portfolio Studia Bank, jak i światowych mistrzów.