Warsztaty

Radość tworzenia, możliwość nabycia nowych umiejętności, odkrycia talentów, wyzwalanie kreatywności i co najważniejsze – doskonały sposób na kolejny krok w swojej karierze.

 

 

Szkolenia dla firm

Zapewniamy organizację warsztatów i szkoleń dla grup. Wyspecjalizowany zespół i precyzyjnie opracowany program pozwolą uczestnikom warsztatów rozwinąć umiejętności w zakresie fotografii, krótkich form video i postprodukcji. Każdy z warsztatów może dodatkowo tematycznie nawiązywać do obiektu, historii regionu lub marki klienta. Zajęcia odbywają się w Studio Bank i na terenie całej Polski. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, angażujemy stylistów, modeli. Uczymy, inspirujemy i dzielimy się pasją.

zobacz więcej
Workshops & Masterclass

Warsztaty kierujemy do pasjonatów i profesjonalistów. Pracujemy z grupami o różnych wielkościach, dostosowujemy program do uczestników kursów. Kładziemy nacisk na praktykę. Na naszych zajęciach wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Mamy wieloletnie doświadczenie fotograficzne oraz od lat uczymy. Jesteśmy absolwentami czołowych uczelni artystycznych w Polsce.

zobacz więcej
Współpraca z uczelniami

W Studio Bank, edukacja to część naszej misji. Prowadzimy pracownie i zajęcia w naszej przestrzeni oraz odwiedzamy ośrodki edukacyjne na terenie całej polski.

Współpracujemy z Warszawską Szkołą Reklamy. Wykładaliśmy dla ASP w Krakowie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego , Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Filmowej w Łodzi oraz ZPAF.

napisz do nas
Staż

W naszym Studio swoje umiejętności szkoliły już dziesiątki pasjonatów fotografii. Niezależnie od Twojego wieku, to ważny etap w zbieraniu doświadczenia. Zazwyczaj staż w Studio Bank trwa miesiąc, ale jesteśmy elastyczni i chętnie znajdziemy rozwiązanie. Staż jest bezpłatny, ale dzięki współpracy z nami zyskujesz możliwość realizacji projektów do Twojego portfolio w profesjonalnym Studio z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza technicznego.

napisz do nas