PASJA

Studio Bank powstało z pasji – pasji do fotografii i ludzi.

Obszary naszej pracy

W projektach, które realizujemy łączymy nasze różnorodne doświadczenia i specjalizacje. Kreatywnie się w nie angażujemy. Zakres działania dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Lubimy przekraczać kolejne granice. Zobacz czym się zajmujemy:

Fotografia

Portret, reklama, kreacja, moda, dokument, reportaż – zobacz nasze różnorodne portfolio komercyjnej fotografii.

zobacz więcej
Motion

Ożywiamy fotografię. Szukamy i eksperymentujemy z nowoczesnymi rozwiązaniami. Lubimy krótką formę – cinemagraph, parallax, videoportret…   Zdajemy sobie sprawę jak ważne są to narzędzia w social mediach naszych klientów.

zobacz więcej
Event

Studio Bank to unikalna przestrzeń w samym sercu Warszawy. Jest to inspirująca mieszanina nowoczesności i wspaniałej historii. Miejsce o artystycznej duszy, w którym powstają wyjątkowe wydarzenia.

zobacz więcej
Art Branding

Na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy szereg komercyjnych projektów o artystycznym charakterze. Współpracujemy z uznanymi twórcami, a to pozwala na wspieranie naszych Klientów w komunikowaniu się z ich odbiorcami w unikalny sposób.

zobacz więcej
Personal Art Branding

Kompleksowo dbamy o wizerunek naszych klientów, którzy oczekują od nas wsparcia w zakresie fotografii biznesowej, stylizacji, make upu… Szukamy spójnych i prostych rozwiązań.

zobacz więcej
Fine Art

Sztuka jest dla nas ważna. Dzielimy się nią i wspieramy twórców. Angażujemy artystów do komercyjnych projektów.

zobacz więcej
Akademia

Lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Stworzyliśmy cykl różnorodnych warsztatów z zakresu fotografii, filmu i postprodukcji. Zapraszamy do udziału.

zobacz więcej
PopUp Gallery

PopUp Gallery w Studio Bank to ważne wydarzenia artystyczne – wernisaże i premiery. Łączymy twórców i świat biznesu.

zobacz więcej
Zespół

Jesteśmy zespołem pasjonatów. Chcemy podążać za marzeniami i szukać nowych wyzwań. Każdy kolejny projekt daje nam możliwość współpracy z wieloma twórcami i ekspertami. Jest to źródło naszej samoodnawialnej energii.

Przez lata kompetencje Studia Bank budowało wielu wybitnych ludzi. Ich zaangażowanie i umiejętności pozwalają nam czerpać przez cały czas z różnorodnych doświadczeń.

Napisz do nas
CSR

Zaangażowanie w wartościowe projekty społeczne jest wpisane w „DNA” Studio Bank.

Wierzymy w idee naszych przyjaciół i pomysły partnerów.

zobacz więcej
Inspirujemy

Ważną częścią działalności Studio Bank jest edukacja. Prowadzimy warsztaty dla firm, uczelni i prywatnych osób. Lubimy dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem i zapleczem sprzętowym. Ogromną przyjemność sprawia nam obserwowanie pasji u innych osób.

zobacz więcej
Portfolio

Od początku istnienia w Studio Bank zostały zrealizowane setki różnorodnych projektów – sesji fotograficznych, nagrań filmowych i telewizyjnych, a także wydarzeń, eventów, konferencji… Kolekcjonujemy te doświadczenia, czerpiemy z nich, uczymy się i rozwijamy. Zobacz fragment naszego portfolia.

Klienci

Studio Bank współpracuje z branżami kreatywnymi, prywatnymi osobami, globalnymi markami i instytucjami publicznymi. Cieszy nas różnorodność i jesteśmy dumni z zaufania, którym obdarzają nas Klienci. Dziękujemy!

Partnerzy

Wspierają nas wspaniałe marki i ludzie za nimi stojący.

Każdego dnia jesteśmy za to wdzięczni!

Materiały do pobrania

Możesz pobrać potrzebne Ci materiały. Czekamy na Twoje pytania.